Концертні пропозиції

Кількісний склад оркестру може становити від 12 до 60 осіб, також можливі виступи: народних і класичних колективів камерного складу (4 – 5 осіб); ансамблю солістів; ансамблів сопілок і зозуль; симфонічного складу.

Тривалість програми від 45 хвилин до повноцінного концерту в 2-х відділах.

З питань співробітництва, а також за детальною інформацією щодо програм, складу та інших умов виступів оркестру просимо звертатися за телефонами: (044) 238-01-26; (044) 482-21-38; (044) 234-35-31

 

Оркестр дітям

З метою виховання творчої молоді Національний оркестр народних інструментів України проводить заходи, направлені на роботу з дітьми, ознайомлення їх з культурними традиціями нашого народу, підтримки дитячої та молодіжної творчості.

Оркестр проводить благодійні виступи з дитячими програмами, зокрема концерт до дня святого Миколая в Київській інженерній гімназії 19 грудня 2011 року, а також музичний супровід відкриття цієї гімназії 1 вересня 2011 року.

На протязі багатьох років оркестр співпрацює з Фондом культури України, Президентським фондом Л.Кучми «Україна» з питань підтримки обдарованих дітей. 12 грудня 2011 в Національній філармонії України відбувся концерт стипендіатів Президентського фонду Л.Кучми Україна», присвячений 8 річниці заснування Фонду за участю оркестру.

Чимало зусиль докладається для створення можливостей розвитку творчих здібностей дітей. А заходи, що проводяться часто стають нагодою для творчого дебюту маленьких співаків і музикантів.

Також оркестр виступає з цікавими навчальними програмами для дітей та молоді, а солісти проводять майстер-класи з гри на музичних інструментах в музичних і загальноосвітніх школах м. Києва.

Програма концерту до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка за участю солістів-вокалістів та майстрів художнього слова

1. М.Лисенко "Запорізький марш" виконує оркестр
2. Укр.нар.романс на сл. Т.Шевченка "Зоре моя вечірняя"
3. Д.Бонковський на сл. Т.Шевченка "Нащо мені чорні брови"
4. К.Стеценко на сл. Т.Шевченка "Плавай, плавай, лебедонько"
5. М.Калачевський "Романс" виконує оркестр
6. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевченка "Із-за гаю сонце сходить"
7. А.Кос-Анатольський на сл. Т.Шевченка "Давно те було"
8. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевченка "За байраком, байрак"
9. М.Лисенко на сл. Т.Шевченка "Гей, літа орел"
10. муз.народна сл. Т.Шевченка "Така її доля"
11. М.Лисенко сл.Т.Шевченка «Катерина»
12. М.Лисенко сл.Т.Шевченка «Ой чого ж ти почорніло, зеленеє поле»
13. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевченка "Бандуристе, орле сизий"
14. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевченка "Думи мої"
15. М.Скорик "Мелодія" соліст – нар.арт.України Георгій Агратіна(свиріль)
16. Т.Шевченко поема "Гайдамаки" у супроводі оркестру
17. Поезії Т.Шевченка
18. М.Лисенко сл. Т.Шевченка "Садок вишневий"
19. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевченка "Утоптала стежечку"
20. Я.Степовий сл. Т.Шевченка "Ой три шляхи широкії"
21. Укр.нар.пісня на сл. Т.Шевчека "Реве та стогне Дніпр широкий"

Абсолютно новий унікальний проект!!! FOLK@ROCK Легендарні хіти у виконанні віртуозів НАОНІ

Унікальна шоу-програма, у якій звучить класичний рок на українських народних інструментах. Майстерно оркестровані світові рок-хіти DEEP PURPLE, QUEEN, EAGLES, ADELE, THE BEATLES, ABBA та багато інших, які у виконанні Оркестру набули нових яскравих кольорів звучання, феєричні світлові ефекти, щирість, енергія та патріотизм артистів нікого не залишать байдужим і подарують справжнє емоційне піднесення.

У перевеслі вічної краси

У програмі концерту твори сучасних українських композиторів, написані в унікальному стилі, що поєднує своєрідне звучання оркестру народних інструментів із сучасними музичними ритмами.
Ця надзвичайно емоційна музика відтворює найпрекрасніші людські почуття і створює чудову атмосферу гармонійного спокою, замріяності і любові. В програмі звучать твори І Поклада, Ю.Шевченка, І Шамо, С Бедусенка, В.Філіпенка, М.Дремлюги та ін.

Україна - єдина родина

Динамічна і захоплююча програма створена для знайомства дітей з українськими народними інструментами та мелодіями народів, що проживають в Україні. Програма може виконуватися у концертних залах, школах, а також у концертному залі НОАНІ за адресою: бульвар Шевченко, 50-52.