Оркестр НАОНІ зіграв «Доброго вечора, ми з України» разом з PROBASS ∆ HARDI


Валерій Лавровський

Електронний дует PROBASS ∆ HARDI випустив кліп на трек «Доброго вечора, ми з України» з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ). Премʼєру приурочили до Дня Незалежності України.

Трек, який з початку повномасштабної війни лунає з кожної праски, отримав оновлене звучання у супроводі 40 народних інструментів — там є бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, тилинка, зозульки, свиріль, козацька труба, бугай, флояра, дримба, бубон та багато інших.

За словами музикантів, команда з майже 200 людей безкоштовно долучилась до створення кліпу. У відео можна побачити анімовані зображення українських діячів різних часів, зокрема Богдана ХмельницькогоТараса ШевченкаІвана ФранкаМихайла Грушевського та Андрія Кузьменка. Також згадані спортивні досягнення Олександра Усика, братів КличківЯни Клочкової, тощо.

«Доброго вечора, ми з України» вийшов ще у жовтні 2021 року та станом на сьогодні зібрав 14,5 мільйонів переглядів на YouTube. Також 800 тисяч користувачів створили відео у TikTok із цим треком.