Благодійний Концерт НАОНІ Оркестра «Музика Незламних»

Благодійний концерт НАОНІ оркестра «Музика Незламних»
24 лютого 2023
Готель Premier Palace, Гранд Хол «Софіївський»

Мужність, сила та незламність української нації у звучанні НАОНІ оркестра.

Музика, яка стверджує нескореність українського народу та непохитну віру в перемогу, прозвучить у виконанні провідного мистецького колективу – Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Програма «Музика Незламних» – це визначні композиції, які ідентифікують українську націю: «Щедрик» – на міжнародному рівні, «Мелодія» Мирослава Скорика – у академічному музичному середовищі, «Ой у лузі червона калина» – символ визвольної боротьби, Kalush Orchestra «Стефанія» – у популярній музиці 2022 року і фолк-рок-версія Гімну України – на державному рівні. Також у концерті прозвучать багато інших шедеврів української оркестрової музики.

НАОНІ оркестра – це більше 40 рідкісних музичних інструментів: бандури, цимбали, кобзи, скрипки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, бугай, флояра, дримба та інші;
понад 5000 концертів, зіграних по всьому світу, з 1969 року;
сміливі експерименти та співпраця з зірками української сцени, серед яких ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem,

Концерт є частиною міжнародної акції солідарності з Україною музикантів світу.

Місце проведення – Premier Palace Hotel Kyiv, вишуканий історичний готель у стилі європейської класики, який є однією з визначних архітектурних пам'яток столиці. Його історія тісно пов'язана з історією Києва та України. Це найдавніший з усіх готелів Києва, що досі працюють, та перший 5-зірковий готель України. Premier Palace розпочав свою роботу в 1909 році, і у 2023 році відзначає 114-річчя.

Організатори заходу – благодійний фонд «Омріяна країна» та громадська організація «Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод». Концерт є благодійним, частина коштів, зібрана завдяки концерту, буде передана на підтримку волонтерського руху.