Концерт НАОНІ для дітей

Що для вас означає народна музика? 
Для нас це можливість відчути власне коріння, поринути в історію нашої країни, відчути її багатство та красу! Діти особливо тонко відчувають музику. Через музику можна знайомити дітей з українською культурою, формувати повагу та любов до країни, в якій ми живемо.

Саме тому у нас з’явилася думка зробити концерт народної музики і долучити до нього якомога більше дітей. Зголосилися нам у цьому допомогти надзвичайний НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України! 

Вони підготували спеціальну програму для дітей! Знайомили маленьких слухачів з кожним народним інструментом, грали впізнаванні запальні та співучі і мелодії, співали та навіть підтанцьовували!

Багато хто з дітей вперше побачив справжні цимбали, свиріль, кобзи і навіть такий цікавий інструмент, як бугай.

Концерт відбувся 26 квітня о 15:00 у Будинку Національних Творчих Колективів України

На концерт приїхали діти з Києва, нашого села Требухів та Броварскього району. Всього близько 150 слухачів! 

Щиро дякуємо громадській організації «Незалежний требухівський рух «Крок у майбутнє», Броварському районному Центру дитячої та юнацької творчості, ВБО «Даун Синдром» та ЦСР "Ковчег" ВГБФ "Батькiвська турбота" за співпрацю та участь у концерті!

І звичайно велика вдячність справжнім професіоналам НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України за вражаючий, неймовірно цікавий концерт, за ваші посмішки та щирість!