Володимир Гришко. З любов'ю - Російські народні пісні

Володимир Гришко. З любов'ю - Російські народні пісні

Володимир Гришко є провідним солістом Національної опери України. Він здобув освіту в Києві і виступає в найбільших оперних залах усього світу, включаючи США, Іспанію, Францію, Німеччину, Австрію, Великобританію, Італію, Бельгію та Чехію.
Він отримав Першу Премію в Барселоні на Міжнародному конкурсі вокалістів імені Франсиско Виньяса в 1989 році, спеціальний приз Пласідо Домінго для кращого тенора і Гран-Прі Міжнародного конкурсу в Тулузі в 1990 році. Він також брав участь у конкурсах в Марселі, Ризі та Києві.
У 1995 році В. Гришко дебютував в Метрополітен Опера в "Травіаті" і з тих пір він не раз виступав тут в інших партіях, включаючи Рудольфа в "Богемі" Пуччіні ("Нью-Йорк Таймс" 11 січня 1996р "Новий тенор, в "Богемі" МЕТ":
"Його голос чистий і дзвінок; його верхні ноти відрізняються красою тембру, легкістю і силою")
Державний оркестр народних інструментів України був заснований в 1969 році. За час своєї діяльності він доводив, що є самобутнім і оригінальним колективом, пропагандистом народного інструментального мистецтва. З колективом давно і плідно працюють видатні співаки України. Керує оркестром - народний артист України лауреат Державної премії ім. Т.Шевченко Віктор Гуцал.


1. Над полями, да над чистыми
2. Вдоль по улице метель метет
3. Выхожу один я на дорогу
4. Ах ты, душечка
5. Степь, да степь кругом
6. Вот мчится тройка удалая
7. Кабы Волга матушка
8. Ноченька
9. Живет моя отрада
10. Тройка мчится, тройка скачет
11. У зори, у зореньки
12. Песня бобыля
13. Хуторок
14. Я встретил Вас
15. Колокольчики мои
16. Коробейники