Відгуки

Тут ви можете залишати ваші коментарі з побажаннями, відгуками та запитаннями.

Щиро дякуємо Вам, що цікавитеся нашою творчістю!

Гість (не перевірено)
10.02.2012

Чудесний оркестр! Я та моя сім'я обожнюємо його! Щастя Вам!

Гість (не перевірено)
10.02.2012

Дуже подобається ваша творчість. Чекаємо на нові концерти у Івано-Франківську!

адміністрація
11.02.2012

Дякуємо за ваші відгуки!

Гість (не перевірено)
23.02.2012

Якщо не помиляюся це фото вашого оркестру ?

http://narod.ru/disk/41678104001.947ae0ce2d28fa2935c522194db9329e/1.jpg.html

адміністрація
24.02.2012

Це фото іншого колективу - Оркестру народних інструментів Держтелерадіо України. Дякуємо за відвідання нашого сайту.

Алла (не перевірено)
25.05.2012

Дозвольте менi поблагодарити вас за те, що ви приiхали в Росiю, в наше маленьке мiсце Задонск та подарували нам такий чудовий концерт. Це були моi рiднi мелодii, це було мое дитинство. Щiро дякую за ваше мистецтво i бажаю, щоб Росiя та Украiна завжди були рiдними сестрами. Бажаю вашому оркестру дальнiших успiхов, щастя та здоров'я уciм вам!

Наталья (не перевірено)
27.05.2012

посетила Ваши выступления на 4 Международном фестивале профессиональных оркестров народных инструментов в Липецке 24-27 мая 2012, необыкновенно!! В восторге от Вашего творчества!! Удачи, успехов и благополучия Вашему коллективу!! приезжайте к нам еще!!

Олег (не перевірено)
02.06.2012

Благодарим ваш оркестр за приезд к нам в Липецк! Ваше выступление было лучшим! Незабываемо!

Володимир (не перевірено)
17.06.2012

Завжди був, є і буду Вашим прихильником. Унікальний оркестр, еталон оркестрового мистецтва, який є символом української нації. Чекаємо на Вас у Луцьку. Здоров'я Вам усім та творчого натхнення.

Наталія (не перевірено)
19.06.2012

Чудовий оркестр з найталановитнішими МУЗИКАНТАМИ! Дякую за виконання мого твору 31 травня! Натхнення та Добробуту! Гастролів та Успіху! З великою повагою. Як передати фото?

адміністрація
20.06.2012

Можна передати фото за нашою електронною адресою hutsal@bigmir.net

Дякуємо за Ваші відгуки. Подальших творчих успіхів! 

З повагою.

Олександр (не перевірено)
09.07.2012

Доброго дня! Я не маю музичної освіти і не вмію грати на музичних інструментах, проте на протязі тривалого часу виношую ідею нової версії гімну Україні. Довгий час я не знав з ким поділитися цією думкою, доки не здогадався зайти на вашу сторінку.

Суть нової версії полягає в наступному: по-перше, музичний супровід гімну повинен бути відтворений за допомогою лише українських народних інструментів; по-друге, мотив гімну повинен мати швидкий ударний ритм, який зазвичай мають козацькі марші та козацькі пісні, такі як пісня "Наливаймо, браття".

Я назвав би цю версію "козацька". Можливо така версія вже колись відтворювалась, проте я переслухав багато версій гімну України серед тих, що знайшов у всесвітній мережі, і жодного разу не натрапив на щось подібне.

Ідея створити козацьку версію гімну України обумовлена наступним: по-перше, ритмічна версія гімну буде більш відповідати життєрадісній та оптимістичній культурі українського народу, та підкреслювати особливі риси української народної творчості; по-друге, популярність національного гімну України серед звичайних громадян занизька, що пояснюється суто урочистим, а інколи і сумним настроєм оригінальної версії.

Гадаю така версія гімну України буде до речі на багатьох фестивалях та заходах з приводу культурних подій та національних свят України. Дуже хотів би обговорити цю ідею з іншими, а особливо з адміністрацією сайту.

Юрій Алжнєв (не перевірено)
15.07.2012

Кращому оркестру народної музики України, який талановито оспівує духовне надбання великого Роду, Його неповторне, життєдайне творіння - стародавні музичні інструменти і складає гордість НАШОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ на теренах ХХІ століття!!! ЛЮБО,ЛЮБО,ЛЮБО!!! СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!!!

Наталія (не перевірено)
20.09.2012

Надіслала фото. Чи отримали? З великою любовью та повагою!!!

Гість (не перевірено)
30.12.2012

Поздоровляю весь оркестр з Новим роком!
Бажаю всім міцного здовов я, нових творчих
звершень.
Нехай наступний рік принесе вам натхнення
та втілення у життя всіх ваших задумів!
До зустрічі на концертах!

Студент Артем (не перевірено)
15.02.2013

Вітаю всіх оркестрантів та керівника.. Я студент училища культури. Про ваш оркестр виконую роботу-доповідь... Дякую за гарний зміст інформації на вашому сайті.. =) Шкода тільки фото малого розміру та відео чи аудио матеріали не можливо скачати.. Думаю, адміністація сайту по-піклується про це.. Дуже хотілося б побувати на вашому концерті, але через навчання змоги їхати кудись далеко немає.. Чекаємо вас на Зопорізькій області....

Слухачі Солом'я... (не перевірено)
03.04.2013

Висловлюємо своє захоплення та потрясаюче враження від креативного та незвичайно колоритного концерту за участю Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом народного артиста України Віктора Гуцала та володаря почесного звання «Громадянин світу українського походження» – Василя Попадюка, який відбувся у Національному Палаці мистецтв «Україна» 21 березня 2013 року.
Дивовижне аранжування всесвітньо відомих творів, емоційне виконання шедеврів української музики – все зачаровувало та захоплювало глядача.
Дуже вразило поєднане звучання академічного оркестру народних інструментів та скрипки, яка в руках відомого скрипаля Василя Попадюка протягом всього дійства чарувала своїм звучанням.
Український Паганіні, як охрестили Василя Попадюка, вперше виступив з оркестром народних інструментів. Це дуже вдале поєднання майстрів приголомшує оригінальністю та самобутністю виконання. Серця глядачів переповнювали радість та гордість за солістів оркестру, які не поступались віртуозністю виконання Василю Попадюку.
Солом’янський район вже давно має дружні стосунки з Національним академічним оркестром народних інструментів України, безпосередньо з Віктором Омеляновичем Гуцалом. Цей творчий колектив завоював серця солом'янців своїм натхненним виконанням найрізноманітніших творів, які звучали зі сцен Солом’янського району.
Приємно відзначити, що скрипаль Василь Попадюк жив, до від' їзду в Канаду, в нашому районі, де і нині проживає його мати, яка багато років пропрацювала керівником танцювального колективу в Палаці дитячої та юнацької творчості колишнього Залізничного району.
Шановний Вікторе Омеляновичу! Ви не перестаєте дивувати своїх шанувальників невичерпною енергією, різнобарвною палітрою творчих задумів та теплотою душі.
Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим однодумцям ще багато років творчого та натхненного шляху, міцного здоров’я та втілення в життя найзаповітніших мрій.

За дорученням солом'янців,
Іван Сидоров.

Гість (не перевірено)
05.04.2013

Знаходимося під враженням вашого концерту у Палаці "Україна".
Дякуємо вам за чудовий виступ!
Бажаємо вам творчого натхнення і подальших успіхів!

NASTASIA (не перевірено)
16.04.2013

Щаслива, що побувала на вашому концерті в "Україні".
Слідкую за об явами та вашим сайтом -
коли ще буде щось подібне!
Справжній драйв!
Дякую!!!!!!!

Олексій (не перевірено)
05.08.2013

В Оперному театрі відбувся концерт з режисером А.Солов'яненком тріо БАСІВ: Мегера, Штонда, Ковнір. Вони втрьох співали не тільки арію Мефістофеля)), а і пісню Карася і дует Карася і Одарки Гулака-АртЬОмовського ((правда, всього з однією Одаркою)). Це було зіграно на високому рівні і було дуже і дуже смішно й яскраво!! Вони махали руками й тикали один на одного, переважно ховаючись за бідного Штонду, а Одарка бігала з ухватом за всіма трьома здоровенними басами!!
НАОНІ завжди має в репертуарі цей номер! Якби було б, мабуть, здорово це побачити з цим оркестром!! Але як їх втрьох знов зібрать так всіх??..

Василь (не перевірено)
24.09.2013

Концерт у Вінниці був просто шаленим! Дякую вам за ці враження та за чудову музику! Чекаємо на ваш оркестр знову!

Валера (не перевірено)
27.11.2013

Щастя Вам та успіхів у вашій творчій роботі!!!!! Чекаємо вас з концертами у Чернівцях!

NASTASIA (не перевірено)
03.01.2014

Поздоровляємо з Новим роком весь колектив оркестру!
Щановний Вікторе Омеляновичу, з ювілеєм!
Бажаю здоров я, успіхів у творчості, нових цікавих концертів!

Гість (не перевірено)
17.01.2014

Шановний Вікторе Омеляновичу, я палкий шанувальник Вашої творчості, слідкую за вашими виступами в Києві. Дуже хотів поспілкуватися з Вами у прямому ефірі 2 січня, але не зміг додзвонитися. Бажаю Вам довгих років тврчого життя, здоров'я і натхнення!

Гість (не перевірено)
13.06.2014

Коли наступний рок-концерт?
Це було чудово! Справжній драйв!
Дякуємо !!!!!!!

Анна (не перевірено)
16.12.2014

Были на концерте НАОНИ-рок в Днепропетровске 12 декабря 2014 г. Эмоций море:и признательность,и уважение,и драйв,и восторг! А еще глубокое сожаление,что на этом супер-шоу зал был не полон...Если бы не позднее время,поехали бы на следующий день в Запорожье еще раз насладиться этой музыкой!Рекламируйте себя,не стесняйтесь,вы достойны самого пристального внимания публики!Будем ждать новых встреч,СПАСИБО!

Гість (не перевірено)
26.07.2015

Я два раза плакала от счастья - второй на концерте НАОНИ в Одессе от не передаваемого восторга, от энергии, от профессионализма, от музыки украинской, мировой, от непринужденности)
Надеюсь в следующий приезд вам и дворца спорта будет мало!!!
Спасибо Вам!

Гість (не перевірено)
21.11.2015

Благодарим ваш оркестр за приезд к нам в Селидово.Чудесное незабываемое выступление надолго останется в памяти наших детей! Желаем дальнейших успехов, счастья и здоровья вам всем!

Гість (не перевірено)
21.11.2015

Щіро дакуємо Вам за Ваш приїзд до нашого міста Селидове! Чудовий незабутній концерт надовго залишиться в пам'яті наших дітей. Бажаємо Вам подальших успіхів, здаров'я та щастя всым виконавцям! Чекаємо наступної зустрічі!

Марія (не перевірено)
06.03.2016

Була щаслива, що потрапила на Ваш концерт 5 березня у Будинку офіцерів у Києві, але до того моменту, як на сцену почали виходити якісь люди і співати. Я йшла на концерт до Вас, а не до тих аматорів, які навіть не були заявлені в афішах. На п'ятій їх пісні, не витримавши, пішла геть, відчувши обурення та зраду. Перепрошую за емоції.

Алена (не перевірено)
24.08.2016

Пожалуйста !!!! ПРИЕЗЖАЙТЕ ЕЩЕ В ОДЕССУ!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!

ЮЛІЯ (не перевірено)
28.10.2016

Вчора були з сім'єю на концерті "Битва оркестрів"!!! Ми в захваті!!! ВИ ЧУДОВІ!!! Дякуємо за Вашу творчість, та позитив, який Ви нам даруєте!!! Творчого Вам натхнення!!!

Ірина Луганськ (не перевірено)
24.01.2018

Доброго дня! Вітаю вас з Луганська! Ви неймовірні! Дуже чекаю на ваш концерт в нашому місті! Обов'язково приїдьте до нас, коли будемо святкувати перемогу над російськими окупантами! Чекаємо! Цьом! і Слава Україні!

Катерина Чубко (не перевірено)
21.06.2018

Вчора Волинь мала честь слухати НАОНІ - Ви порвали всіх!!! Чекаємо Вас ще до нас в гості!!! Ви зробили вчора наш день!!! Досі всі під величезним враженням!Дякуємо Вам!!! Ви-найкращі!!!

Катерина Чубко (не перевірено)
21.06.2018

НАОНІ - ВИ ВЧОРА ПОРВАЛИ ВОЛИНЬ!!! ВСІ ТІЛЬКИ ПРО ВАС І ГОВОРЯТЬ!!! ПРИЇЗДЖАЙТЕ ДО НАС ЩЕ!!! МИ ВАС ОБОЖНЮЄМО!!!

Гість (не перевірено)
24.12.2018

Я обожнюю цей колектив!!!Ви вкотре порвали Волинь!!!

Оксана (не перевірено)
20.01.2019

Ви неймовірні! Спасибі за концерт у Франківську (20.01.19)! Море емоцій! Таких бурхливих оплесків всього залу ще не чула.
Дуже прошу внести нас до найближчого гастрольного графіка :)
Ваша щира шанувальниця

Ваше ім’я (не перевірено)
12.01.2020

Чудовий виступ 11-12 січня 2020 року на Софіївській площі у Києві!
Неперевершено! Ви найкращі!

Ваше ім’я (не перевірено)
29.01.2020

Приголомшливо! Чудовий оркестр! Просто неймовірні враження!

Ваше ім’я (не перевірено)
21.04.2020

Немаэ слiв шоб висловити подяку i захват вiд Вашоi творчостi.Щiро дякую Вам, будьте завжди з нами,украiнцями i свiтом.

Ваше ім’я (не перевірено)
04.01.2021

Які можуть бути відгуки... Я просто В ЗАХВАТІ !!!
Живучи під Києвом, буваючи часто в Києві, я Вас не чув ...
Дякуючи О. Скрипці я дізнався про Вас.
НАСНАГИ ВАМ і творчих успіхів!!!

Ваше ім’я (не перевірено)
06.03.2021

Дякуємо за вашу працю. Кожна ваша вистава - це свято для глядача. У захваті від вашого концерту 05.03.21. Ви зарядили нас позитивом і енергією на тривалий час. Хотілось слухати і слухати. Це непервершено. Ви проникли своїм виконанням і майстерністю в саму душу. Кожен учасник колективу майстер свого діла, хотілося б подякувати кожному виконавцю.
Дуже шкода, що не виконали в кінці концерту ще хоч один твір, всі дуже чекали, це трохи засмутило, бо так хотілося наостанок ще раз насолодитись витвором мистецтва, але все одно, ви найкращі. З нетерпінням чекаємо на нових концертів. Ващі щирі шанувальники.

Ваше ім’я (не перевірено)
10.01.2022

Дніпро дякує двом Олегам та всьому колективу. Особлива подяка духової групі. Хлопці, це несамовита національна духовна енергія.

Ваше ім’я (не перевірено)
26.01.2022

Відчуття ейфоричні, аж мурашки по шкірі протягом всього концерту!!! ДЯКУЮ ВСЬОМУ колективу за пронизливу музику. Дуже шкодую, що раніше вас не знала, але тепер буду відслідковувати ваші концерти!!! Особливою «родзинкою» вчорашньоі зустрічі був диригент, він просто запалював зірки. Окрема вдячність солістам!!! Дуже гарні костюми!!! Ви неймовірні❤️❤️❤️

Ваше ім’я (не перевірено)
13.11.2022

Шановні артисти і диригенти! Величезне спасибі за Вашу титанічну працю! Ви - неймовірно талановиті, креативні і віртуозні! Давно знаю і слухаю Вас, але сьогодні після концерту в Івано-Франківську, коли йде ця страшна війна, Ви наповнюєте душу силою і вірою у Перемогу! Велика гордість, що маємо такий колектив! Хай Всевишній Вас береже! Творчої наснаги і надалі!