Концерт Гуц-and-Roll

Понеділок, 21.08.2017 року
Київ
О 19:00 годині.

Гуц-and-Roll від НАОНІ на даху

21 серпня, український оркестр НАОНІ зіграє на найатмосфернішому даху Києва ROOF. Цього разу відомий на весь світ колектив представить програму «Гуц-and-Roll», до якої увійшли світові рок-хіти в аранжуванні для український народних інструментів. Ви зможете почути пісні легендарних Beatles, Deep Purple, Queen та ABBA у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

Оркестр народних інструментів України створений у 1969 році і вже більше двох десятиріч носить почесний статус Національного. НАОНІ налічує у своєму складі більше 40 національних інструментів на яких грають народні та заслужені артисти України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів нашої країни. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

За роки свого існування НАОНІ можуть похвалитися як співпрацею із першим ешелоном українських зірок, від Ніни Матвієнко до Onuka, так і вдалими сольними виступами. Нова програма «Гуц-and-Roll», створена із легендарних рок-композицій, змусить вас по-новому сприйняти знайомі з дитинства мелодії, та відкрити для себе нове звучання традиційних українських народних інструментів, від сопілки до гобоя. Не пропустіть! Романтичний краєвид, улюблені хіти та український колорит чекатимуть на вас.

________________________________________________

Довідки за тел.: (044) 238-01-26; (044) 482-21-38; (044) 234-35-31